Čo ponúkame

Náš Hosting sa orientuje na poskytovanie služieb predovšetkým malým a stredným firmám, ktorým ponúkame vysokú mieru flexibility a zabezpečenia, s možnosťou prispôsobenia sa konkrétnym požiadavkám a potrebám zákazníka. Všetky naše služby sú postavené na kvalitných a overených Open Source riešeniach, vďaka čomu máte kedykoľvek možnosť zobrať všetky svoje dáta a presunúť ich inam.

Web a E-Mail Hosting

Na rozdiel od klasického web a e-mail hostingu, poskytujeme Hosting s neobmedzeným počtom vlastných domén a sub-domén a s neobmedzeným počtom užívateľov. Naše služby sú obmedzené iba skutočným využitím systémových prostriedkov, ktorých limity je možné v nevyhnutnom prípade krátkodobo prekročiť (soft limit), takže by sa Vám nikdy nemalo stať, že napr. nedostanete dôležitý e-mail s veľkou prílohou, pretože ste si zabudli uvoľniť Vašu e-mailovú schránku.

Náš E-Mail hosting navyše už aj v základnom balíku poskytuje možnosť synchronizácie kalendára a kontaktov, cez široko podporované protokoly CardDAV/CalDAV a Exchange ActiveSync. Vďaka tomu môžete mať svoj adresár kontaktných údajov, plánované udalosti a úlohy zdieľať a spravovať na svojom mobilnom zariadení a zároveň ich budete mať bezpečne zálohované vo Vašom vlastnom firemnom cloude.

Rozširujúce služby

Naše rozširujúce služby zjednodušujú, zefektívňujú a zvyšujú bezpečnosť komunikácie a spolupráce medzi užívateľmi/zamestnancami, a riešia každodenné firemné problémy ako napr. zdieľanie dokumentov, plánovanie schôdzok alebo povolenie prístupu ku kolegovej pošte bezpečným a jednoduchým spôsobom. Ako náš zákazník môžete navyše požiadať o sprístupnenie novej služby, a my ju po analyzovaní možností a otestovaní budeme pre Vás prevádzkovať, udržovať čo najvyššiu mieru zabezpečenia a tiež Vám pomôžeme s integráciou týchto služieb do Vašich už existujúcich systémov.

VPS Hosting

Ako doplnok ku klasickým cloudovým službám, poskytujeme aj ideálne vyladené Virtuálne Privátne Servery za bezkonkurenčné ceny.